Ana Sayfa / Wordpress / WordPress Temalar / Cleanora v1.0 – Temizlik WordPress Teması

Cleanora v1.0 – Temizlik WordPress Teması

Cleanora v1.0 – Temizlik WordPress Teması

 

Temizleme şirketleri için oluşturulan Cleanora teması hepsini bir şekilde kullanıcılarına sunuyor, çeşitli temizlik masrafları hesaplıyıcısıda temanın içinde gömülü bir şekilde geliyor, temiz ve güzel bi arayüz’e sahip temanın basit bi admin paneli’de içinde bulunuyor, hem hızlı hem güzel şık görünüşüyle sizlerle ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz.

Not: İçerisinde Demo Content mevcuttur, temayı attıktan sonra kurulum metininin okuyup demo concent’i import edip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tema Özellikleri

Özel Yönetici paneli – size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren ve bir temizlik hizmetleri işletme web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum kişiselleştirme esnekliği sağlayan daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress admin’i büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 – geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, başarılı bir web sitesi için arama motorları tarafından başarılı bir şekilde taranacak ve dizine eklenecek önemli noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği – desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor, etkili sorun giderme sağlıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası – tema belgeleri tüm olası soruları kapsar, böylece yeni başlayanlar bile makul bir zamanda harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştırır.

Özel Pencere Öğeleri – tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel pencere koleksiyonu içerir.

Katman Sürgüsü ve Devrimi Sürgüsü – bu temizlik hizmetleri teması iki popüler sürgü eklentisi ile birlikte gelir, bir Katman ve Devrim Sürgüsü, hem üstün işlevsellik hem de nefes kesici etkilere sahiptir. Onları satın almaya gerek yok, hepsi içeride!

Özel Form Oluşturucu Aracı – Cmsmasters ekibi, temizlik hizmetleri web siteniz için anket oluşturmanızı sağlayan özel bir form oluşturucu aracı oluşturdu.

99+ Özel Kısa Kod – 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Yazı Tipleri – Özel Hizmetler ve Profiller yazı tipi, herhangi bir kategorideki ve amaçtaki web siteleri için mükemmel bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri – Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilir.

Duyarlı Düzen – Cleanora Şirketi – Temizlik Hizmetleri WordPress Theme, geniş ekranlardan cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda ekran genişliğine yanıt verecek ve içeriğin mükemmel görünmesini sağlayacak duyarlı bir düzen sunar.

WordPress için Retina Ready Teması – Retina ekranları web sitelerine özel talepler ortaya koyuyor ve tüm retina ekranlarında üstün performans gösterecek şekilde web sitenizin öğeleri için üstün sunum kalitesi sağlamak için iyi gün teması geliştirilmiştir.

WordPress için Gelişmiş SEO – bu temizlik hizmetleri teması, optimize edilmiş bir kod ve yapıya ve ayrıca her sayfa ve gönderiler için harika Özel SEO seçeneklerine sahiptir ve tüm web sitenizin içeriğine kolayca önemli SEO meta verileri eklemenizi sağlar.

Özel Sayfa Arka Planları – web sitenizdeki herhangi bir sayfa ve gönderi için özel bir arka plan belirleyebilir ve genel olarak web sitesinin tamamını tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri – ana navigasyonunuz ve diğer birçok web sitesi öğesinin sınırsız renk olanakları, web sitenizin görünümünü şirket tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinin her birine istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir temizlik şirketi için veya belirli temizlik hizmetleri veren bir kişi için bir web sitesi oluşturmanız gerekirse, Cleanora WordPress Teması bu işi sizin için yapar.

DEMO

İNDİR

Hakkında admin

göz at

Soccer V2.8 WordPress Spor Teması İndir

Soccer V2.8 WordPress Spor Teması Themeforest’in yüksek hitli temalarından spor temalı Soccer teması yeni versiyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir