Ana Sayfa / Wordpress / WordPress Temalar / Junko v1.0.2 WordPress Teknoloji Teması

Junko v1.0.2 WordPress Teknoloji Teması

Junko v1.0.2 WordPress Teknoloji Teması

Junko wordpress teması basit ve kullanışlı bi arayüz’e sahiptir. Temada 4 tane farklı farklı ana sayfa seçeneği bulunmaktadır.Bu tema’da konu olarak teknoloji,dijital ürünler,yüksek teknonoloji ürünleri ve çeşitli teknolojik aksesurları satabilir veya onları sergileyebilirsiniz.Junko temasına bakıcak olursak güzel bi slider tema’yı görüyoruz hem dizayn açısında hem kullanıcı açısında yormucak bi tema vardır ve editlemesi çok basittir.Visual Composer ile basit bi şekilde içerik oluşturabilir aynı zaman da düzenleyebilirsiniz. Tema yeni olmasına nazaran çok fazla olumlu yorum almış olup ve çok fazla satın alması olmuştur, Demosunu inceleyerek ücretsiz bir şekilde sitemizden indirebilirsiniz.

Not:Sitemizden gerçekten en iyi şekilde faydalabilmeniz için internet sitemizin performansını ve kullanabirliğini en şekilde artırmaya çalışıyoruz.Ek olarak eklemek gerekirse yayınladığımız içerikler kesinlikle reklam amacıyla yayınlanmamaktadır.Eğer paranız varsa kesinlikle orjinal yazılımıyla almanızı öneriyoruz.Herhangi bir tema yada eklenti kullanımı sizin sorumluluğunuz altındadır.Biz sadece profesyonel temalar, premium eklentiler ve yayınladığımız scriptler tamamen GPL lisans kosulları altında yapmakta ve sunucumuzda barındırmamaktayız.

GPL-GNU Lisans nedir

GPL (General Public License), Türkeçsiyle Genel Kamu Lisansı anlamına gelir, aynı zaman GNU lisansı olarak ta bilinen GPL lisansı son kullanıcalara yazılımı özgürce paylaşmayı ve modifiye etmeyi garanti eden çokca kullanılan ücretsiz bir yazılım lisansıdır.

DEMO       İNDİR

 

Hakkında admin

göz at

Soccer V2.8 WordPress Spor Teması İndir

Soccer V2.8 WordPress Spor Teması Themeforest’in yüksek hitli temalarından spor temalı Soccer teması yeni versiyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir